Zwierzaki - Pocieszaki

Zbliżają się Święta, ludzie myślą o prezentach, szał zakupowy trwa. Jednak dla wielu ludzi jest to czas refleksji, czas skupienia, w wielu budzi się chęć pomocy innym. Jest wielu ludzi potrzebujących, jest wiele akcji charytatywnych, wszystkim nie da się pomóc, ale jest jedna szczególna akcja. 

Mamy blogerki wydały książkę dla dzieci "Zwierzaki - Pocieszaki". Są to rymowane bajki o Karolu i jego 10 zabawkach - zwierzątkach, które prowadzą swoje sekretne życie, kiedy Karol opuszcza dom. Każde zwierzątko ma inny charakter, przeżywa inne przygody. Poznamy m. in. Kotka Kłopotka, Ropuchę Łakomczuchę, Świnkę Balbinkę czy Liska Hipiska. Książka jest do czytania i oglądania, gdyż została wzbogacona pięknymi rysunkami.


Mamy blogerki, które napisały książkę oraz inne osoby zaangażowane w jej wydanie zrobiły to charytatywnie, poświęciły swój czas, nie biorąc za to ani grosza. Sponsorem wydania książki jest Pensjonat Reymontówka. Dzięki temu całkowity dochód ze sprzedaży książki zasili konto Fundacji Kawałek Nieba z Rumi, która opiekuje się chorymi, niepełnosprawnymi i cierpiącymi z powodu biedy dziećmi z całej Polski. Minimalna cena książki (jest to darowizna na rzecz fundacji, więc można wpłacać więcej) wynosi 29,99 zł i można ją zamówić na stronie http://zwierzakipocieszaki.pl/. My już zamówiliśmy i Was też do tego zachęcam. Książka może być świetnym prezentem pod choinkę.

Komentarze

  1. Ja też zamówiłam i jutro powstanie o tym wpis :D

    OdpowiedzUsuń

Prześlij komentarz